NĚKDY DOLE NĚKDY NAHOŘE

Naši basketbalisté nestačili na Partizán a díky tomu, že hráli až do poslední minuty podlehli jen o jedenáct bodů.

V zápase byly chvíle, kdy jsme byli rovnocenným soupeřem. Bylo to především tehdy, když jsme hráli rychle dopředu a dobře kombinovali. V obraně jsme podali solidní výkon, i když domácí si nějaká okénka našli a bleskurychle jich využívali. Největší rozdíl mezi oběma týmy ve prospěch Partizanu byl v úspěšnosti střelby za dva body a počtu doskočených míčů. My jsme byli lepší ve střelbě za tři body a z čáry trestných hodů.
V zápase měli raketový nástup domácí, kteří po minutě a půl vedli 8:0. Tuto ztrátu jsme sice ještě v první polovině úvodního hracího období dokázali téměř smazat, ale na konci čtvrtiny byl rozdíl opět osm bodů. Také ve druhé čtvrtině jsme dokázali vyprodukovat úsek s vyrovnanou hrou. V něm jsme dotáhli už dvouciferný rozdíl na rozdíl jediného bodu (27:26). Škoda, že jsme takto vyrovnané skóre nedokázali držet déle než necelou minutu. Partizán nám ještě do konce poločasu utekl na 11 bodů.
Druhý poločas skončil smírně a to především díky dobré střelbě z perimetru na konci čtvrté čtvrtiny. Během druhého poločasu se už rozdíl téměř dotkl dvacítky přesto jsme se nevzdali a zabojovali alespoň o solidní výsledek. Nejlepším střelcem byl Pavel Pumprla s 19 body a Pavel Slezák se 16 body. Třetím nejlepším byl další reprezentant Petr Benda 14 bodů. Na straně domácích byli dvoucifernými střelci Jerrells (19), Gist (17), Milosavljević (15), Kecman (12).