KOUČ KEMZURA: JE CO ZLEPŠOVAT

KOUČ KEMZURA: JE CO ZLEPŠOVAT

Jak se stále přesvědčujeme, nymburský trenér Kestutis Kemzura nemá po zápase ve zvyku přehnaně chválit. Naopak se zaměřuje na nedostatky a nejinak tomu bylo i po zápase s Kalevem.

 „Samozřejmě jsme rádi za výhru. Rodila se těžko, jak jsme očekávali. Chyběli nám tři zranění hráči, takže jsme věděli předem, že nás tu nečeká nic lehkého. Jako kouč ale nejsem spokojený především s obranou,“ řekl kouč k zápasu a pokračoval.


„V prvním poločase jsme měli problémy bránit pick and roll Kalevu. V druhé půli jsme udělali nějaké taktické změny a už jsme bránili mnohem lépe. Pořád jsme ale nedokázali kontrolovat především útočný doskok soupeře. Dvanáct doskoků pod naším košem je vysoké číslo,“ nelíbilo se litevskému trenérovi Nymburka.


„Ve čtvrté čtvrtině jsme ale měli moment, kdy jsme zastavili tři útoky Kalevu za sebou a s protiútoků jsme skórovali. To nám dalo příležitost dokončit zápas vítězně. Nicméně jsme si to ještě sami udělali dramatické, protože jsme v závěru netrestali taktické fauly. Za celý zápas jsme dali pouze 59 % trestných hodů, což je zoufalé číslo. Máme tedy pořád co zlepšovat. Ale jak jsem říkal, za výhru jsem rád,“ těšilo na závěr kouče.

 
vloženo: 11.10.2013 11:43 / přečteno: 4972x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.