MLÁDEŽNICKÉ TURNAJE

Kromě nymburského mužského A-týmu se o tomto víkendu účastní turnaje junioři do 19 let a kadeti do 17 let. Mládežníci startují v Maďarsku.

Turnaj sedmnáctiletých se hrál ve dvou skupinách. V pátečních zápasech základní skupiny se střetli naši hráči nejprve s týmem MAFC, který po vítězství ve všech čtvrtinách porazili jednoznačně 100:65, když ve třetí desetiminutovce dovolili soupeři jen 4 body. Ve druhém podvečerním zápase se utkali s týmem Zugloi Sasok. Také tento soupeř zůstal na našem štítě, i když utkání to bylo těžší než první zápas. Stejně tak jako v prvním utkání jsme vyhráli všechny čtvrtiny.

Další výsledky nebyly dodány.

Tým U19 odjel do Maďarska bez několika opor (Tót, Tomášek, Stegbauer, Vejsada, Lapáček) a v prvním zápase to pocítil při porážce o 35 bodů od mužského týmu 2.maďarské ligy Vasas (45:80). Pak se ale výběr trenéra Beneše rozehrál a porazil slavný maďarský tým Honvéd Budapešť 69:60. V nedělním utkání pak na naše mladíky nestačil tým MAFC, který prohrál především díky naší výborné obraně 73:53.

Podrobnější informace o zápasech najdete na stránkách BCM.

vloženo: 09.09.2012 13:32 / aktualizováno: 11.09.2012 08:00 / přečteno: 9618x