MINI BASKET VÍKEND KEMP DEN PRVNÍ

MINI BASKET VÍKEND KEMP DEN PRVNÍ

Více než stovka dětí a téměř dvacítka trenérů a asistentů odstartovala v pátek odpoledne druhý roční Mini Basket Víkend Kemp, jehož mentorem je Jirka Welsch . 

Před třetí hodinou odpolední proudily davy dětí do haly Základní školy Komenského, aby další hodiny zasvětily dalšímu zdokonalovaní svých basketbalových dovedností. 
Po krátkém úvodním slovu šéftrenéra kempu Michala Fraňka se děti rozdělily do šesti skupin, které si odvedli jejich vedoucí na různá stanoviště. V hale školy se zdokonalovaly dívky v driblingu a dalších pohybových dovednostech. Na atletické dráze si mladí basketbalisté zdokonalovali rychlost nohou a vedlejším basketbalovém hřišti si hráči, kteří mají za sebou už poměrně dost zkušeností, zlepšovali driblink, střelbu a práci s míčem. V hale BIOS, na dalším stanovišti, svištěli hráči při přeskoku na lavičkách a na posledním stanovišti v aule gymnázia trénovaly děti běh se změnou směru, strečink a další průpravné basketbalové dovednosti. 

V sobotu bude kemp pokračovat už od půl deváté. Na účastníky budou čekat další basketbalová průpravná cvičení, střelba. Po obědě je přijede navštívit Jiří Welsch. Po hodinovém odpočinku bude na programu třetí a poslední blok práce ve skupinách. Závěr bude věnován rozehrání turnaje 3x3, který pak bude v neděli dopoledne dohrán. 

Na fotografie se můžete podívat zde  
 
vloženo: 30.05.2014 21:42 / přečteno: 4950x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.