MINI BASKET VÍKEND KEMP 2015

MINI BASKET VÍKEND KEMP 2015

Basketbalová Akademie Nymburk ve spolupráci s Basketball Nymburk pořádá 3. ročník kempu pro mladé basketbalisty a basketbalistky. Zkušený trenérský tým připravil prodloužený víkend plný zábavy spojený s tréninkem zaměřeným nejen na basketbalové dovednosti.

Své si v obsahu kempu najdou začínající, mírně pokročilí i zkušenější minibasketbalisté. Součástí programu jsou různé soutěže o ceny, hra 3 na 3, nebo třeba beseda a autogramiáda s českým reprezentantem Petrem Bendou, který je patronem akce.


Více informací, včetně možností, jak se přihlásit, se dozvíte z přiloženého letáku. Ti co máte rádi pohyb a líbí se vám basketbal, vypněte televize a počítače a přijďte si zahrát basket na Mini Basket Víkend Kemp do NymburkaOd pátku 29. do neděle 31. května. Vezměte s sebou i kamarády a kamarádky. Poznejte nové přátele.


"Mini kempy jsou nedílnou součástí činnosti naší Akademie, která patří do rodiny Basketball Nymburk. Podporovat touto formou začínající holky a kluky jsme začali před 3 roky.", říká sportovní ředitel Basketball Nymburk, Michal Ježdík.


"Začali jsme s jedním kempem v roce 2013. Vloni jsme jeden kemp pořádali a druhý, v Novém Strašecí, výrazně podpořili. Hlavně díky tomuto kroku vznikl ve Strašecí zbrusu nový basketbalový klub. Letos je našim cílem podpořit kempy na 3 dalších místech, samozřejmě kromě našeho v Nymburce. Celkem počítáme s účastí více než 300 dětí," dodal Michal Ježdík.


Basket Mini Kemp 2015 - leták

 
vloženo: 02.04.2015 13:48 / přečteno: 9584x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.