OREN AMIEL FANOUŠKŮM

OREN AMIEL FANOUŠKŮM

Následující řádky jsou pro vás pro všechny skvělé fanoušky.

Svět je sbírka všelijakých situací, které nám v každý okamžik život přináší. Cílem našeho týmu je vyhrát za každé situace a poučit se z těch situací, kdy jsme nevyhráli. Středeční noc byla hodně emotivní z mnoha důvodů.

 

Vy všichni, co jste fandili v hale, jste byli úžasní. Tlačili jste nás celých čtyřicet minut a díky vám jsme věřili i ve chvílích, kdy jsme byli dole. Neustále jsme cítili vaši podporu.

 

Ve středu jsme nehráli náš nejlepší basketbal, ale bojovali jsme. Bojovali jsme za výhru a bojovali jsme pro vás všechny. Atmosféra v hale byla skutečně elektrizující…  A my jsme ji vypnuli dvě sekundy před závěrečným klaksonem zápasu.  Cítili jsme, že jsme zklamali spoustu lidí, včetně nás samotných.

 

Při naší letošní cestě Champions League jsme dovedli zápasy k cenným výhrám. Dokázali jsme svou hrou bavit a přitáhnout spoustu fanoušků do naší haly. Tak málo chybělo, aby výkřiky radosti tryskaly z našich hráčů a aby se radost rozlévala i ve vašich srdcích. Ano, chyběly dvě sekundy. 

 

K velkým emocím toho večera musíme přidat, že jsme ztratili jednoho z klíčových hráčů velkého Petra Bendu, který nám bude chybět po zbytek letošní sezony.

 

I přesto, že jsme prohráli jsme na naše hráč hrdý. Můžeme upřímně říct, dali jsme tomu vše, naše nádrž je teď prázdná. Hráči, které máme v týmu jsou ale takové povahy, že o se po nepříjemné prohře vrátí ještě silnější a budou vyhrávat.

 

Milí fanoušci, obrovsky si vážím vaší podpory a přál bych si, kdybych mohl poděkovat osobně každému zvlášť. Vězte, že vás v těchto chvílích potřebujeme více než kdykoliv jindy, protože na stole stále leží ligový mistrovský titul.

 

Těším se na shledání při dalších zápasech v naší hale.

 
Váš Oren
 
vloženo: 16.03.2018 16:10 / přečteno: 3223x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.