S JEDNOU PORÁŽKOU UŽ JEN MY

Po dnešním solidním výkonu okořeněném trojkou přes celé hřiště jsme porazili Prostějov 88:71.

Mohla to být repríza loňského finále, ale hráčům kteří by to na straně Prostějova zažili, mnoho nebylo a průběh zápasu ve druhé a třetí čtvrtině byl na hony vzdálen červnovým dramatům.
Pohyblivá a neprostupná obrana našich hráčů v kombinaci s rychlým přednesením hry činila domácím od druhé čtvrtiny značné problémy. V první desetiminutovce ještě byli Orli ve vedení 18:11, ale ani první čtvrtinu nevyhráli. Ve druhé byli naposledy bodově před námi, ale sedm bodů Simmonse v řadě odstartovalo nás nápor na útočné polovině a domácím začal ujíždět vlak. Dech všem v hale vyrazila Sokolova trojka přes celé hřiště a dílo zkázy pak dokončila sestava v úvodu třetí čtvrtiny, kdy se naše vedení dostalo až ke dvaceti bodům. V poslední desetiminutovce jsme měli náskok 25 bodů a pak už domácí jen kosmeticky upravili na 71:88.