DRAMA AŽ DO KONCE

Orli bojovali jako Lvi, ale nakonec král zvířat svého soka mohutným závěrem rozsápal.

Kromě několika vteřin na přelomu první a druhé minuty zápasu byli domácí až do 37.minuty ve vedení. A nebylo to vedení nijak těsné. Třináct minut před koncem dokonce o 15 bodů (57:42). Pak se prosadil Rančík, když se doslova natlačil směrem ke koši. Trenér Ginzburg však s výkonem svých hráčů vůbec nebyl spokojený a svolal je k oddechovému času. Jeho pokyny upravovaly především obranu, protože obraz hry se po tomto oddechovém čase hodně změnil. Najednou kolem prostějovských hráčů nebylo ani milimetr místa, naši přistupovali hráčům s míčem i bez míče a najednou bylo vidět, že domácí byli hodně zaskočeni. Za dvě minuty se mohli na jednu šťastnou trojku Dufaulta. Naopak náš rozehrávač Mike Taylor během 88 vteřin nasypal do koše Prostějova tři trojky ze tří útoků!! Díky jako útočné aktivitě se náskok z 15 bodů stáhl na sedm. Domácí sice ještě na počátku poslední čtvrtiny vedení upevnili na 66:56, ale pak přišel po pravdě smrtící úder našeho komanda. Po šňůře 16:1 jsme se dostali do vedení 72:67. Domácí Orli sice ještě klovali, ale do vedení se už nedostali. V poslední minutě, která se hrála více než pět minut, po sérii taktických faulů, taktických time outů i taktických střídání jsme křehké vedení uhájili a udrželi i nadále ligovou neporazitelnost.

vloženo: 09.11.2012 20:53 / přečteno: 11190x