PROGRAM TŘETÍHO FINÁLE

PROGRAM TŘETÍHO FINÁLE

Poslední zápas sezony, jak všichni doufáme, je tady. Nymburk v pondělí za vedení 2 – 0 na zápasy zaútočí ve třetím finále s BK Armex Děčín na třináctý ligový titul v řadě a pokud přijdete do Sportovního centra, můžete ho oslavit s námi.

Hala i pokladna Sportovního centra se otevírá hodinu před zápasem, tedy v 19.00. Zápas začíná ve 20.00. Na vstupenku dostanete u hostesek plechovku speciálního finálového piva Bogan, kterou jen pro tuto příležitost vyrobil a stočil partner utkání Postřižinský pivovar Nymburk. Pro děti je připraven energy drink zdarma. Vyzvednout si je můžete buď přímo u pokladny, nebo na chodbě Sportovního centra.


Nad domácími finálovými zápasy převzal záštitu hejtman Středočeského kraje ing. Miloš Petera. Spolu s ním představí moderátor také další dva hosty – ing. Petra Macha, starostu Nymburka a ing. Tomáše Kotrče, předsedu Asociace ligových klubů.


Po představení hráčů zahraje dechový kapela fanoušků státní hymnu. Po ní hodí hráči Nymburka do hlediště podepsané míčky Molten. Ještě než zápas vypukne, předá Ashante Johnson svůj podepsaný dres výherci soutěže. Čestný rozskok pak provede hejtman ing. Miloš Petera.


V pauze po první i třetí čtvrtině vystoupí cheerleaders skupiny Easy Dance 2000. Speciální vystoupení proběhne i v prvním time outu druhé čtvrtiny. Dlouhé tříminutové vystoupení bude i v poločase. V něm si o voucher do Hotelu Ostrov zasoutěží diváci v piškvorkách. Pak bude za svou úspěšnou sezonu oceněno ženské áčko. Během zápasu vhodí maskot a moderátorka do hlediště několik klubových trik.


V případě, že bude třetí zápas vítězný, vypuknou po něm oslavy titulu. Diváky prosíme, aby na palubovku nevstupovali dříve, než budou hráčům předány medaile a pohár pro vítěze a proběhne focení s winners boardem. Doufáme, že si oslavy třináctého titulu užijete společně s námi a dorazíte do Sportovního centra v maximálním počtu zakončit s námi úspěšnou sezonu.

 
vloženo: 22.05.2016 07:00 / přečteno: 7890x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.