PONDĚLNÍ CÍL: VYHRÁT A SLAVIT

PONDĚLNÍ CÍL: VYHRÁT A SLAVIT

Basketbalisté Nymburka čeká v případě pondělního vítězství poslední zápas sezony. Do Sportovního centra přijede za stavu 2-0 na zápasy tým BK Armex Děčín a Nymburk tak bude mít před vlastními fanoušky první finálový mečbol. Pokud ho využije, vypuknou již potřinácté za sebou oslavy mistrovského titulu. Zápas začíná ve 20.00.

Nymburk zatím kráčí letošním play off suverénně a to platí i o finále s oslabeným Děčínem. Vytyčený cíl kabiny uhrát play off na minimální počet devíti zápasů je tak velmi blízko. Zbývá poslední krok.


„Doufám, že je to náš poslední zápas v sezoně. Připravujeme se na to, že musíme opět nastoupit se stoprocentním soustředěním a nasazením, abychom mohli po zápase začít s oslavami titulu. Věřím, že přijde plná hala fanoušků, kteří budou chtít slavit s námi. Tímto bych je rád pozval na zápas. Nejdřív si to ale budeme muset vybojovat na palubovce. Děčín nám to nedá zadarmo, musíme si to vzít sami od první minuty,“ řekl před možným zakončením sezony kouč Nymburka Ronen Ginzburg.


Zápas bude mít bohatý doprovodný program, o jehož scénáři již informujeme na našem webu. Partnerem zápasu je Nymburský pivovar, který pouze pro třetí finále stočil do speciálně designovaných plechovek své třináctistupňové pivo Bogan, které má symbolizovat třináct titulů. Fanoušci se mohou oproti předložené vstupence těšit na plechovku zdarma.

 
vloženo: 22.05.2016 21:56 / přečteno: 6643x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.