MAGAZÍN V PRODEJI

MAGAZÍN V PRODEJI

Druhý rok přichází za fanoušky, partnery, hráči, trenéry a vůbec všemi, které zajímá Kooperativa NBL, její předsezonní magazín #tojebasketbal. Už dnes při utkáních prvního kola bude k dispozici v ligových halách a vy se nyní můžete v rychlém přehledu seznámit s jeho letošním obsahem.

Titulní straně dominuje úřadující MVP Jakub Šiřina, který v rozhovoru popíše mimo jiné tajemství své nezničitelnosti i při 35minutové minutáži.

Dále jsme pro vás vybrali TOP 10 akvizic letošního léta a v klubové části na vás čekají soupisky týmů s detaily jednotlivých hráčů, týmové fotografie i čísla s návštěvností z minulé sezony a v neposlední řadě také rozhovory s osobnostmi všech 12 klubů.

Těmi jsou nymburský Pavel Pumprla (s titulkem Španělská nej), děčínský Pavel Houška (Tichý spasitel), pardubický Levell Sanders (Všichni jsme bratři), prostějovský Zbyněk Choleva (Útok z druhé vlny), opavský Petr Czudek (28 je hranice), kolínský Adam Číž (Bakalář chce medaili), pražská Sova Jaromír Bohačík (Hyundai v ohrožení), svitavský Jan Špaček (Včelař s míčem a realitami), ostravský Petr Bohačík (Nový kapitán), ústecký Antonín Pištěcký (Zelenáč Tonda), brněnský Zoran Helbich (Velký krok dopředu) a jindřichohradecký Jiří Šoula (Z kouzelníka motorkářem).

 
vloženo: 27.09.2016 14:29 / přečteno: 5030x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.