JEDNOZNAČNÉ VÍTĚZSTVÍ

Devátou čtvrtfinálovou sérii jsme rozehráli podle očekávání. Snad jen v první čtvrtině bylo utkání vyrovnanější než se předpokládalo. S nástupem čerstvých sil (Pampi a Soky s Bendysem dali ve druhé čtvrtině 25 bodů z 28) se naši hráči dostali do vedení, které ještě do poločasu rozšířili na dvojciferný rozdíl. Ve druhém poločase už náš stroj šlapal jako hodinky. Když Kolín rezignoval na vítězství, stáhl své největší hvězdy a utkání dostalo exhibiční nádech. Poslední čtvrtinu jsme vyhráli 34:12 a celkově jsme soupeři nadělili stovku.

V zápase bavil fanoušky, který mnoho nedorazilo, především Pavel Pumprla svou rychlostí a dunky. K vidění byly také dva aley-oopy jednou v podání dvojice Křemen-Lewis a podruhé to bylo už made in Czech: Sokol-Pampi.
První zářez jsme udělali, teď nám zbývají jen dva.