SEMIFINÁLE JSME ODSTARTOVALI VÝBORNĚ

V prvním semifinálovém zápase se naši hráči rozjížděli pomaleji. Hosty pravděpodobně nastartoval rychlý koš Hamptona, kterému ke změně skóre stačily 4 vteřiny. Ještě v dalších třech minutách vystačily Pardubice s dechem, vedly dokonce 8:2, ale s přibývajícím časem se naše hra zpřesnila a po trojce Lewise jsme vyrovnali na 12:12 a na začátku 9.minuty jsme měli k dobru 11 bodů.

Bodovou mašinou v první čtvrtině byl Lewis, který měl na svém kontě 13 bodů za deset minut. Také ve druhém poločase jsme měli důvod k radosti, i když jsme jí vyhráli "jen" o tři body. Po změně stran se uplatnili naši největší zbraň - rychlé protiútoky. Tím jsme zcela otupili pardubickou hru a v poslední čtvrtiny jsme jen kontrolovali skóre zápasu.