ORGANIZACE FINÁLE

V pátek začíná finálové série. Dnes večer se dozvíme našeho finálového soupeře, ale už teď víme, jaká bude organizace prvních dvou domácích finálových zápasů. Předně oba začínají v 18:00 v pátek 28.5. i v sobotu 29.5. Finále se hraje systémem 2-2-1-1-1, tedy dva zápasy v Nymburce, dva na Moravě a pak už se střídají do rozhodnutí (hraje se na 4.vítězné zápasy) Nymburk - Morava. Další organizační pokyny najdete dále.

V pátek a sobotu probíhá ve Sportovním centru další velká akce, a proto bude divákům finálových zápasů vyhrazeno parkoviště na umělé trávě MONDO v areálu Sportovního centra (viz plánek níže). Vstup do haly v pátek bude jako obvykle s tím, že bude možné projít vraty za halou (směr Dubina, Poděbrady – kolem přenosových vozů ČT). V sobotu bude pro VIP, permanentky a volné vstupenky otevřen vchod od hřiště (na schůdkách je socha), ostatní hlavním vchodem od Labe.

Co vás čeká během pátečního zápasu:
  • prvních 200 diváků obdrží Horalku
  • děti dostanou zdarma trumpetky
  • těsně před začátkem zápasu rozhází hráči do hlediště čepice NIKE
  • na začátku poločasové přestávky vystoupí Cheerleaders se speciálním programem a po nich bude moci jeden z diváků získat v soutěži televizor od sponzora soutěže firmy ChangHong
  • o přestávce mezi 3. a 4.čtvrtinou proběhne druhá soutěž o televizor ChangHong

Co vás čeká během sobotního zápasu:

• prvních 300 diváků získá Mrože (nebojte je to zmrzlina)
  • děti dostanou zdarma trumpetky – pokud zbudou z pátku
  • pivo pro muže a ženy a limo pro děti a mladistvé poteče zdarma
  • těsně před začátkem zápasu rozhází hráči do hlediště další porci čepic NIKE
  • na začátku poločasové přestávky bude moci jeden z diváků získat v soutěži televizor od sponzora soutěže firmy ChangHong, po té proběhne losování o čtyřkolku a volné vstupenky na další sezonu. Pět minut před začátkem druhého poločasu vyhlásíme MVP play-off a vylosujeme také držitele drobných cen.