VÍKENDOVÉ ZÁPASY

Víkendové zápasy se nymburským týmům vydařily. Všechny je vyhrály s celkovým skóre 506:364.

Před víkend se předsunuly dva zápasy. V prvním muži B,  hrající 1.ligu nestačili na loňského účastníka Mattoni NBL Loko Plzeň. Domácí rozhodli už v první čtvrtině, když úvod utkání skončil v jejich prospěch poměrem 11:0. Druhým zápasem, který se hrál v pátek, bylo odložené utkání žen v krajském přeboru (výpadek elektrického proudu). Velké množství ztrát a celkově mizerný výkon stál za výraznou porážkou o 31 bodů.

To v sobotu vyšlo nad všemi týmy sluníčko. Ženy B v krajském přeboru porazily oba své soupeře ze severu Čech. První utkání proti Lounům bylo díky bojovnosti našich hráček jednoznačné, nedělního houževnatého soupeře z Teplic jsme udolali až v poslední čtvrtině. Sedmnáctiletí mladící vyplenili sever Moravy. V Opavě dokázali domácí zpočátku držet krok, ale v průběhu druhého poločasu jsme vedli už o 30 bodů. Proti Karviné ve druhém zápase jsme si s chutí zastříleli. Výhra o 90 bodů, i když první čtvrtina byla relativně vyrovnaná (19:26), svědčí o solidním průvanu po prvním dějství. O víkendu bojovali také v lize žáci mladší 14 let. Ani oni s Libercem neprohráli, i když především domácí zápas byl nesmírně vyrovnaný.

Přesné výsledky najdete zde, včetně linků na komentář k zápasu.

vloženo: 14.11.2012 07:25 / přečteno: 8318x