BASKETBALL IN ENGLISH

BASKETBALL IN ENGLISH

Ve středu, 29. dubna proběhne na venkovním hřišti ZŠ Plamínkové v Praze 7 první ukázková hodina Basketbal v angličtině. Projekt vznikl ve spolupráci mezi basketbalovým klubem ČEZ Basketball Nymburk, jeho mládežnickým programem BA NBK Praha a ZŠ Plamínkové v Praze 7.

Cílem je nabídnout dětem a jejich rodičům rozvoj pohybových schopností, ovládat různé druhy a velikosti míčů rukama i nohama, naučit základní basketbalové dovednosti a v neposlední řadě se pokusit založit dlouhodobý pozitivní vztah žáků k pohybu a ke sportovním hrám prostřednictvím basketbalu.


Tréninky budou vedeny studenty specializace basketbal s hráčskými zkušenostmi v anglickém jazyce. Hostem ukázkové hodiny bude Rado Rančík, který se studiem v anglickém jazyce má bohaté zkušenosti ze svého pobytu v USA na střední i vysoké škole. Sportovní ředitel Basketball Nymburk dodává:


"S paní ředitelkou máme velmi podobný názor na propojení vzdělání se sportem. Sportovní hry a basketbal zvlášť jsou ideálním partnerem ke vzdělávání. Děti se neučí jen rozvíjet své schopnosti v ideálním senzitivním období a učit nové dovednosti, ale zároveň se seznamují s pravidly, jak se chovat v týmu,  podporovat jeden druhého a respektovat trenéry. Budem se také snažit, aby si děti hrály. Vidíme v tom podstatu sportovních her," uvedl sportovní ředitel Nymburka Michal Ježdík.

 
vloženo: 29.04.2015 13:11 / přečteno: 8191x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.