JAKUB KUDLÁČEK SE LOUČÍ

JAKUB KUDLÁČEK SE LOUČÍ

Čtyřiadvacetiletý rozehrávač Jakub Kudláček už není hráčem Nymburka. Využil otevřeného kontraktu a kývl na nabídku ze španělské druhé nejvyšší soutěže. K poslednímu zápasu v dresu jedenáctinásobného českého mistra nastoupil minulou neděli ve VTB lize ve Finsku proti Bisons Loimaa.

Jakub Kudláček se připojil k týmu Kestutise Kemzury na začátku října, když se potřeboval rozehrát po operaci kyčle, kvůli které český reprezentant neodehrál letní kvalifikaci na Eurobasket 2015. Nymburku zároveň vypomohl v době, kdy měl tým velký problém s četnými absencemi.


„Byla to oboustranná výpomoc výhodná pro obě strany. Děkujeme Jakubovi za to, že nám pomohl v době, kdy jsme měli velký počet zraněných hráčů. My jsme mu za to naopak nabídli ideální podmínky k návratu po jeho zranění. Přejeme mu hodně štěstí a úspěchů v jeho další kariéře,“ uvedl sportovní ředitel Nymburka Michal Ježdík.


„Vážím si všeho, co pro mě Nymburk udělal. Zároveň je čas začít opravdu hrát, proto jsem kývl na nabídku ze zahraničí,“ vzkázal Jakub Kudláček, který dostával od kouče Kemzury herní příležitost hlavně v domácí soutěži.

 
vloženo: 15.11.2014 13:21 / přečteno: 5132x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.