III.DĚTSKÝ DEN NA TYRŠÁKU

III.DĚTSKÝ DEN NA TYRŠÁKU

V neděli 6.listopadu se ve Sportovním centru v Nymburce uskuteční potřetí dětský den, který připravuje náš klub, BA Nymburk a Město Nymburk.

„Dětský den pořádáme již potřetí, abychom rodičům s dětmi dali možnost si zasportovat, pohrát si i podívat se basketbalové utkání nejvyšší soutěže mužů. Velkou výhodou pro nás je areál Sportovního centra v Nymburce, jehož rozlehlé vnitřní prostory jsou pro uspořádání dětského dne nezbytné,“ říká šéftrenér Ladislav Sokolovský, který je hlavním organizátorem dětského dnu. 

Program začíná ve 12  hodin. Rodiče ani nemusí trávit nedělní dopoledne přípravou oběda, protože součástí Dětského dne je i možnost si zakoupit za 50,- Kč oběd pro sebe i své děti. Vlastní program začíná po obědě. „V dílničkách si děti budou moci vyrobit drobnost s podzimní a basketbalovou tématikou, následovat bude krátký ukázkový trénink sportovních her a basketbalu pro děti, pod vedením trenérů  Basketbalové akademie Nymburk. Následné odreagování v bazénu sportovního centra (nutné s rodiči – pozn.) je vždy největším lákadlem a tentokrát bude možnost vyzkoušet navíc aquazorbing. Nakonec bychom chtěli dát dětem šanci, aby se cítily jako nymburské roztleskávačky a společně nacvičily taneční vystoupení, s kterým se představí divákům při basketbalového utkání mužů,“ představil Ladislav Sokolovský program, který začíná ve čtvrt na dvě. Rodiče budou mít možnost během dětského dne, kdy se jejich děti budou věnovat svým činnostem, se občerstvit v lobby baru sportovního centra. 

Celé sportovní odpoledne připravuje klub Basketball Nymbru a.s. ve spolupráci s Basketbalou akademií Nymburk, která pomáhá hlavně s personálním zabezpečením při jednotlivých soutěžích nebo v dílničkách. Samozřejmě se neobejdeme bez finanční podpory, kterou zaštiťuje město Nymburk. „Při organizaci zábavního odpoledne nám pomůžou taky lektorky z volnočasového centra Tortuga v Nymburce a cvičitelky z taneční školy EASY Dance v Nymburce,“ představil Ladislav Sokolovský další subjekty, které budou pomáhat při III.dětském dnu Basketbalu Nymburk. 

Všechny aktivity jsou i díky finanční podpoře města zdarma pro děti zdarma. Platí se jen oběd, ale za zvýhodněnou cenu 50,- Kč (celé menu) a účastníci získají i slevu na vstupenku na basketbalové utkání mezi Nymburkem a Ostravou. 

Vzhledem k zajištění odpovídajícího počtu obědu je nutné se přihlásit nejpozději ve čtvrtek 3.11.2016 do 13:00 hodin (využijte e-mail office@basket-nymburk.cz). „Zveme nejen všechny děti, které se pravidelně účastní našich dětských dnů, ale rádi také přivítáme i nové zájemce. Přijďte, bude to zábava,“ zve legenda nymburského basketbalu Ladislav Sokolovský. 

Program: 
12:00     Registrace a oběd
13:15     Dílničky
14:00     Ukázkový trénink sportovních her a basketbalu pro děti
14:45     Plavecký bazén (pouze s rodiči)
16:00     Nácvik taneční sestavy dětí pro poločasové vystoupení při utkání
17:00     Začátek zápas ČEZ Basketball Nymbutrk – NH Ostrava
 
vloženo: 01.11.2016 11:06 / přečteno: 7038x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.