DRUHÝ NEJLEPŠÍ TÝM KRAJE

DRUHÝ NEJLEPŠÍ TÝM KRAJE

Na čtvrtečním galavečeru v Benešově jsme byli zvoleni druhým nejlepším sportovním kolektivem Středočeského kraje. V anketě organizované krajem ve spolupráci s Českou unií sportu skončili před námi jen florbalisté Mladé Boleslavi.

Třetí místo obsadili i náš rozehrávač Eugene Lawrence a to v kategorii krajánek a naše akademie v mládežnické kategorii. Reprezentační pivot Martin Kříž se pak umístil na osmém místě mezi sportovci Středočeského kraje. Vítězem se stal cyklista Tomáš Paprstka před atletem Janem Tesařem a atletkou Eliškou Staňkovou.
 Sportovec Středočeského kraje

Náš klub byl nejlepším kolektivem zvolen ve třech předchozích letech ankety. V roce 2015 dokonce vedle prvenství mezi kluby zvítězil i náš hráč Jiří Welsch mezi sportovci. Tentokráte jsme se ale museli spokojit s druhým místem, když dostali v hlasování přednost mladoboleslavští florbalisté, kteří poprvé vyhráli českou nejvyšší soutěž. Nymburský basketbal zvítězil v lize už popatnácté za sebou, ale během podzimu se příliš nedařilo v Lize mistrů.

 

“Tentokráte jsme nepostoupili ze skupiny, ale v příští sezoně to chceme napravit a postoupit do čtvrtfinále a pak i do semifinále,” slíbil na pódiu Martin Kříž.

 Plešingr -

Během večera v benešovském kulturním centru zastupovali nymburský basketbal také junior Dominik Plešingr, který si i o berlích s poraněným kotníkem došel pro cenu za třetí místo mezi mládežnickými kolektivy. Nominaci mezi trenéry měl i kouč akademie Michal Franěk a nominován mezi talenty byl také mladší žák Sebastian Křemen. Ceny předávali mimo jiné fotbalová legenda Antonín Panenka, trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý, či nymburská sportovní hvězda Martin Fuksa, který sám dostal cenu pro nejlepšího krajánka.

 
vloženo: 04.04.2019 07:48 / přečteno: 3463x
 
« Zpět

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.