KOLÍN JSME PŘETLAČILI

Nymburští hráči zahájili semifinále ve velkém stylu a s naprostým přehledem porazili Kolín o 48 bodů.

"Tak vypadá Nymburk, když je odpočinutý a má čas na přípravu,“ povzdechl si trenér Benáček po utkání. V něm naši hráči systematicky likvidovali jakékoliv snahy o vyrovnaný průběh zápasu. Už před poločasem jsme vedli o 30 bodů (16.minuta – 47:17). Hosté se nedostali do podkošového prostoru a zpočátku obstřelovali koš z delší vzdálenosti. Ujala se až trojková střela Fielda v páté minutě. Z mnoha zakončení, která neměla naději na úspěch, vyráželi naši hráči do rychlých protiútoků a neustále navyšovali svoje vedení. Jen na konci prvního poločasu se naše ofenzivní snaha zadrhla a hosté přeci jen pět bodů z třicetibodového náskoku ubrali. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Nymburští útočníci se trumfovali, kdo vymyslí lepší akci, trojkaři pokračovali ve své produkci a Lamayn s Ginem si na lavičce užívali příjemného pokoukání. S každou střelou nebo povedenou akcí svých spoluhráčů vyskočili s rukama nahoře a bylo vidět, že se dobře baví. Třetí čtvrtina skončila naším čtrnáctibodovým vítězstvím a celkový rozdíl se vyšplhal na 39 bodů. Poslední čtvrtina se už změnila na čekání na stovku. „Je to tam, je to tam," skandoval nymburský tábor poté, co se Drew Naymick trefil přes hlavu minutu před koncem zápasu a upravil průběžné skóre na 101:51.

vloženo: 02.05.2012 23:45 / přečteno: 9187x