SOKOL PŘILETÍ ZPĚT

SOKOL PŘILETÍ ZPĚT

Opava se opět po roce probojovala do semifinále Kooperativa NBL, kde znovu narazí na šampiony z Nymburka. Na místo, kde působil osm let, se tak vrátí bývalý kapitán Polabanů Ladislav Sokolovský, klubová legenda, která s Nymburkem vyhrála osm ligových titulů a byla mu oporou v nesčetných mezinárodních bitvách.

Sedmatřicetiletý Sokol patří k hráčům, kteří si fanoušci Nymburka v novodobé historii klubu nejvíce oblíbili. Za osm let tu získal osm ze svých celkově 11. titulů českého šampiona. Po svém odchodu do mateřské Opavy je při každém návratu vždy vřele vítán.


A nejinak tomu bude i v nadcházející semifinálové sérii, která začíná ve Sportovním centru příští úterý 21. dubna v 16.00. Následující pátek se hraje odveta v Opavě. Třetí zápas má svůj začátek v úterý 28. dubna v 18.00 opět v Nymburce.


Ladislav Sokolovský ve čtvrtfinále ukázal, že i ve svém věku je pro Opavu stále jedním z nejplatnějších hráčů. Ve čtvrtém zápase s Pardubicemi před bouřící domácí halou nastřílel 13 bodů a v závěru zůstal v klidu při šestkách. Významnou měrou tak přispěl k výhře 75:71 a k postupu do semifinále.

 
vloženo: 14.04.2015 23:02 / přečteno: 6874x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.