ÚSPĚŠNÝ VEČER V BEROUNĚ

ÚSPĚŠNÝ VEČER V BEROUNĚ

Basketbalový Nymburk posbíral v úterý večer řadu ocenění na slavnostním vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Středočeského kraje roku 2015, které se konalo v Kulturním domě Plzeňka v Berouně. V konkurenci mnoha olympioniků a reprezentantů získal celkem šest plaket.

Anketu vyhlašuje Krajský úřad středočeského kraje a Deníky Vltava Labe Press. Letos ji zaštítil hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a předseda České unie sportu Miroslav Jansta.


V kategorii jednotlivců získal první místo náš kapitán Jiří Welsch, který je tak oficiálně Nejlepším sportovcem Středočeského kraje. Nejlepším týmem pak byl vyhlášek ČEZ Basketball Nymburk. Posbírali jsme tak obě prvenství v hlavních kategoriích.


Mezi zahraničními sportovci/krajánky se umístil na třetím místě Michael Dixon. V kolektivech mládeže zvítězil mistrovský BA Nymburk U17 a mezi jednotlivci obsadil kapitán týmu Martin Kolář sedmou příčku. Do Síně slávy sportovců Středočeského kraje vstoupil Ladislav Sokolovský.


„Za náš klub i naše sportovce jsem velmi rád, že jsme posbírali tolik ocenění. Děkuji organizátorům za uspořádání velmi důstojného ceremoniálů a speciálně pak panu hejtmanovi Miloši Peterovi za příkladnou podporu sportu ve Středočeském kraji,“ uvedl za náš klub Rudolf Šimeček, který v Berouně přebíral ocenění.

 
vloženo: 23.03.2016 21:40 / přečteno: 4056x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.