VE STŘEDU S IRSKOU HIBERNIÍ

VE STŘEDU S IRSKOU HIBERNIÍ

Třetí zápas ve FIBA Europe Cupu ve skupině F mají před sebou hráči ČEZ Basketball Nymburk. Po výhře v Celje nad Šentjurem a domácím klopýtnutí s Aarhusem by rádi opět ve Sportovním centru vykročili za postupem ze skupiny. Zápas s Hibernia Basketball začíná v 18.30 a živě ho vysílá Youtube kanál FIBA Europe.

Nymburk má za sebou náročný program zápasů, který v neděli završil vítězstvím v Minsku. Ve středu pokračuje soubojem s irským týmem z Dublinu, který je velkým outsiderem skupiny F. Jediný český zástupce v mužské pohárové Evropě by už nerad připustil další překvapení na svůj úkor.


„Myslím, že hráči vědí, že tento zápas potřebujeme vyhrát. Hibernia nepatří k favoritům skupiny. Bude to utkání, jehož výsledek bude záležet na nás, jak budeme připravení, agresivní… Když budeme hrát s maximální koncentrací od úvodního rozskoku, vyhrajeme,“ ví dobře kouč Nymburka Ronen Ginzburg, který má po nedělním vítězství v Bělorusku ve VTB lize dobře naladěný tým.


„Zůstali jsme pozitivní i po poslední prohře s Aarhusem a s Pardubicemi. Když prohrajeme jeden zápas, rychle přijde další. Po vítězství je to stejné. Nikdy vám nesmí zůstat v hlavě dlouho, stejně jako porážka. Proto jsme hodili za hlavu náš nedělní úspěch v Minsku a soustředíme se již jen na Hibernii. Akorát s tím, že hráči by měli jít do zápasu s větším sebevědomím,“ uvedl izraelský trenér, jehož tým je po dvou kolech na třetím nepostupovém místě. To se však ve středu večer může změnit.

 
vloženo: 10.11.2015 15:04 / přečteno: 4841x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.