PÁTEČNÍ ŠANCE UKONČIT SÉRII

PÁTEČNÍ ŠANCE UKONČIT SÉRII

V pátek je v nymburském Sportovním centru na programu třetí zápas čtvrtfinále play off KNBL. A domácí tým má jediný cíl: porazit Jindřichův Hradec a ukončit sérii v nejkratším možném čase.

Po bitvě na jihu Čech, kdy Nymburk ještě na začátku čtvrté čtvrtiny prohrával, by byl kouč Kestutis Kemzura přivítal, pokud by jeho tým rozhodl o vítězství dříve. Nejlépe aby utkání ovládal od samého začátku.


„V prvních dvou zápasech nám dlouho trvalo, než jsme chytli svůj správný rytmus a uklidnili jsme se. Zvlášť v úterý se nám nedařilo soupeře zlomit celých 30 minut, což jsme však vzhledem k jeho domácímu prostředí čekali. Ve třetím zápase očekávám, že zpět v domácím prostředí nastoupíme s maximální koncentrací už od začátku,“ řekl před zápasem nymburský trenér.


„Netoužíme po komplikacích, všichni chceme sérii v pátek ukončit a pak si počkat na semifinálového soupeře. Jindřichův Hradec v obou zápasech ukázal svou kvalitu a především ochotu jít na hranici svých možností. Určitě nic nesleví ani ve třetím zápase, ale jsme na to připraveni. Naši fanoušci i my od sebe neočekáváme nic jiného, než vítězství,“ prohlásil kouč.


 
vloženo: 09.04.2015 16:32 / přečteno: 6492x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.