V PÁTEK DO PARDUBIC K LIGOVÉ BITVĚ

V PÁTEK DO PARDUBIC K LIGOVÉ BITVĚ

Ani ne za 48 hodin po domácí pohárové prohře s Aarhusem čeká Nymburk další zápas. Ve Sportovní hale Dašická nás v rámci KNBL přivítají sebevědomé Pardubice i s naší legendou Radkem Nečasem v sestavě. Na nymburské straně to bude pikantní souboj především pro pardubického odchovance Martina Peterku.

Není pochyb o tom, že v pátek bude v Pardubicích k vidění atraktivní zápas. Nymburk si v domácí soutěži nemůže dovolit zaváhání, protože by ho musel při systému ligy násobit čtyřmi. Pardubice ale patří mezi domácí špičku a na dvanáctinásobného šampiona budou pořádně nažhavení. Zvlášť s vyprodanou halou v zádech.


„Po delší době nás čeká opět ligový zápas a víme, do čeho jdeme. Můžeme se těšit na maximálně odhodlaného a bojujícího soupeře, ostatně jako vždy v Kooperativa NBL. Každý se chce na nás vytáhnout, navíc před vlastnímu fanoušky. To je v pořádku. Je jen na nás, jak se s tím vyrovnáme. Jedno je ale jasné, musíme nastoupit od začátku s maximální koncentrací, jinak budeme mít v Pardubicích problém. Víme, že v rámci domácí soutěže to bude jeden z nejtěžších zápasů,“ uvedl kouč Nymburka Ronen Ginzburg.


Ten je zvědavý co s jeho hráči udělá středeční porážka s Aarhusem a především hromadící se únava z náročného programu. „Možná se to projevilo ve středu, ale nechci se na to vymlouvat. Zápasů je opravdu hodně, ale na druhou stranu poslední dva jsme hráli doma a do Pardubic to také není daleko. Od návratu ze Slovinska jsme nemuseli nikam cestovat, což je naše výhoda. Navíc věřím, že hráči nebudou chtít prohrát podruhé za sebou. Naše morálka a týmová chemie by po Aarhusu neměla oslabit,“ řekl Ginzburg, jehož tým již následující den vyrazí k nedělnímu zápasu VTB ligy do Minsku.

 
vloženo: 05.11.2015 17:14 / přečteno: 3795x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.