NOVÝ WEB NYMBURK.BASKETBALL

NOVÝ WEB NYMBURK.BASKETBALL

Připravili jsme pro vás zcela nový web. Provoz tohoto webu, na který jste byli po léta zvyklí, byl ukončen. Nový najdete na adrese  (...)

PRVNÍ PROHRA

PRVNÍ PROHRA

Po třech výhrách jsme v přípravě na novou sezonu poprvé prohráli. Ve Wroclawi jsme nestačili na polský tým Gliwice. Naši hráči stále ještě bez pětice českých reprezentantů sice začali v (...)

SKVĚLÝ OBRAT

SKVĚLÝ OBRAT

I třetí přípravné utkání na novou sezonu jsme vyhráli. A navíc po parádním obratu. Do poslední čtvrtiny proti Ostrówu Wielkoposlki jsme šli se ztrátou 15 bodů, ale přesto jsme nakonec p (...)

LEGENDY, PŘÍPRAVA A VÍTÁNÍ

LEGENDY, PŘÍPRAVA A VÍTÁNÍ

Naši reprezentanti už jsou zpátky doma a v sobotu 21. září bude jedinečná příležitost jim společně poděkovat za skvělé výkony na mistrovství světa. Od 16:00 je ve Sportovním centru na p (...)

CENNÁ VÝHRA V PŘÍPRAVĚ

CENNÁ VÝHRA V PŘÍPRAVĚ

I druhé přípravné utkání na novou sezonu jsme zvládli vítězně, přestože stále postrádáme naše reprezentanty. Po rozcvičce s Kolínem minulý týden jsme tentokráte doma změřili síly s před (...)

PERMANENTKY

PERMANENTKY

Dnes byl spuštěn volný prodej permanentek pro nadcházející sezonu 2019/20. Líbí se výkony české reprezentace na mistrovství světa? A víte, že hned pět hráčů působí v našem klubu? Pokud  (...)

POPRVÉ DOMA

POPRVÉ DOMA

Nová sezona se blíží a v rámci přípravy se ve středu 11. září poprvé představíme v domácím prostředí. Reprezentanti jsou sice stále na mistrovství světa v Číně, ale fanoušci se mohou př (...)

  • #NOVÝ WEB NYMBURK.BASKETBALL
  • PRVNÍ PROHRA
  • SKVĚLÝ OBRAT
  • LEGENDY, PŘÍPRAVA A VÍTÁNÍ
  • CENNÁ VÝHRA V PŘÍPRAVĚ
  • PERMANENTKY
  • POPRVÉ DOMA

Aktuality

PŘÍPRAVA ZAČALA
29.08.2019 16:26

PŘÍPRAVA ZAČALA

Nová sezona nám začala. Trenér Oren Amiel ve středu přivítal na úvodním tréninku nově složený tým s mnoha novými tvářemi. Vzhledem k tomu, že zatím chybí pět českých reprezentantů, kterým v neděli začíná mistrovství světa v Číně, zúčastnili se tréninku z kádru z minulé sezony jen Petr Benda chystající se na svou třináctou nymburskou sezonu a Petr Šafarčík. Zbylých devět hráčů bylo novými či staronovými tvářemi. Více zde..
Přečteno: 6851x

 
ZPOŽDĚNÝ ZACH
29.08.2019 16:08

ZPOŽDĚNÝ ZACH

Jako poslední se k týmu na start přípravy připojil náš nový pivot Zach Hankins. Amerického nováčka z univerzity Xavier zdržely potíže s odletem z Traverse City v Michiganu. Do Sportovního centra v Nymburce tak dorazil jen hodinu před úvodním tréninkem. Přesto neustále kolem sebe šířil pozitivní energii, která je jeho "superschopností". Více zde..
Přečteno: 6360x

 
RYCHLOST A STŘELBA
27.08.2019 22:32

RYCHLOST A STŘELBA

Zatímco Zach Hankins měl problémy s příletem, další Američan Hayden Dalton dorazil v úterý bez potíží a v pořádku A především natěšený na svůj druhý rok v Evropě, když ten první strávil v Dánsku. Věří, že i v Nymburce bude moci těžit ze svých předností, kterými jsou rychlost a dobrá střelba z dálky.
Více zde..
Přečteno: 5915x

 
ROKO DORAZIL
27.08.2019 22:17

ROKO DORAZIL

Jako druhý z nových posil dorazil do Nymburka chorvatský reprezentant Roko Rogič. Ačkoli mu při odletu ztratili zavazadlo, nezkazilo mu to dobrou náladu a těšení se na nové angažmá. A prvních pár informací o sobě vám sdělí v krátkém rozhovoru.
Více zde..
Přečteno: 5530x

 

Poslední zápas

ČEZ Basketball NymburkBK ARMEX Děčín
28.05.201989:60Více informací

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Basketball Nymburk YouTube Channel

Webové stránky basketbalové akademie Nymburk

Vstupenky

LIONSPORT

STARLIFE

PPRAVKA

Sportmebavi.cz

FanShopSPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.